Movies
Ratings
261
Love 911Rated ★ 1.0
The Beauty InsideRated ★ 2.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 2.0
The Good DinosaurRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
A Star Is BornRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 2.5