Titles you rated
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
North & SouthRated ★ 5.0
Memories of the AlhambraRated ★ 0.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Tomorrow with YouRated ★ 1.5
Something in the RainRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 1.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
My Love Eun DongRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 2.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0