Movies
Ratings
78
OldboyRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0