Titles you rated
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.5- Fairy TailRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Violet EvergardenRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Magi: The Labyrinth of MagicRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 3.0
Shaman KingRated ★ 3.0
Strangers From HellRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0- KakeguruiRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
Death's GameRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.0