Movies
Ratings
237
The Social NetworkRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5