Titles you rated
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Eromanga SenseiRated ★ 3.0
DorohedoroRated ★ 4.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 2.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.5- Toy SoldiersRated ★ 4.0
Money GameRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5