Movies
Ratings
314
AquamanRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
RampantRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Golden SlumberRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.0
V.I.P.Rated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Queen of WalkingRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5