Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Don't ClickRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 4.0