Movies
Ratings
79
Attack of the Killer DonutsRated ★ 0.5
The Bad GuysRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 3.0
A Crocodile Who Lived For 100 DaysRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.5
Queen CrabRated ★ 3.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 0.5
Robot DreamsRated ★ 4.5- Scary HouseRated ★ 1.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 5.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!: The MovieRated ★ 3.0
The Garfield MovieRated ★ 3.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
ReLIFERated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 4.5