Titles you rated
Naked DiningRated ★ 2.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 3.5
The BoyfriendRated ★ 3.5
My New Boss Is GoofyRated ★ 2.5
Bokura no ShokutakuRated ★ 4.0
MononokeRated ★ 4.0
Pui Pui MolcarRated ★ 5.0
My Husband's WomanRated ★ 5.0
Free!Rated ★ 4.5
Trigun StampedeRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 3.5
Sekai Ichi Hatsukoi: The World's Greatest First Love Season 2Rated ★ 4.0
Sekai Ichi Hatsukoi: The World's Greatest First Love Season 1Rated ★ 3.5
A Man Who Defies the World of BL Season 2Rated ★ 3.0
MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
A Man Who Defies the World of BLRated ★ 3.0
Way Too Kawaii!Rated ★ 2.0- MirandaRated ★ 5.0