Titles you rated
Man of SteelRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 2.0
Sector 7Rated ★ 1.0
BattleshipRated ★ 3.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 2.0
SaltRated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.0
FluRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0