Titles you rated
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5