Titles you rated
The TyrantRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
A Virtuous BusinessRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Chief Inspector 1958Rated ★ 3.0