Movies
Ratings
28
DelicacyRated ★ 4.5
Roman HolidayRated ★ 4.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
SecretRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
The Age of AdalineRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 2.0
ExitRated ★ 4.0