Movies
Ratings
791
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
MovingRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
A Distant PlaceRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
A Complete UnknownRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 1.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0