Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
StokerRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 1.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5