Titles you rated
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 2.5
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.5
The WalkRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
SingRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0