Titles you rated
Reborn RichRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.0
EBS Space SympathyRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Live OnRated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
The Red TeacherRated ★ 4.0