Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.0
Delta BoysRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 2.5
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Dear Evan HansenRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0