Movies
Ratings
15
Fall in Love at First KissRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 4.0
20th Century GirlRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5