Titles you rated
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 3.5
Ms. HammurabiRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 3.5
 
Check-in HanyangRated ★ 0.5
Tale of the Nine TailedRated ★ 3.0
Doctor SlumpRated ★ 3.0
Mom's Friend's SonRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
King the LandRated ★ 2.5
Memories of the AlhambraRated ★ 1.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
100 Days My PrinceRated ★ 3.5
The MatchmakersRated ★ 2.5
The Red SleeveRated ★ 4.5
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 2.5
The King's AffectionRated ★ 2.5
My DemonRated ★ 1.5
Castaway DivaRated ★ 3.5
When I Fly Towards YouRated ★ 4.5