Movies
Ratings
234
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
K-PAXRated ★ 3.5
Baby and MeRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 2.0
Insadong ScandalRated ★ 2.5
Just FriendsRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
PietaRated ★ 1.0
Greatest ExpectationsRated ★ 3.0
EnchantedRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.5
Take Care of My CatRated ★ 2.0
AntiqueRated ★ 1.5
The Italian JobRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Tokyo GirlRated ★ 0.5
21Rated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0