Titles you rated
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The InternRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0