Titles you rated
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 4.0
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0- Good PeopleRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0