Series
Ratings
82
Hot SpotRated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.5
The Bold TypeRated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
SignRated ★ 4.0
EliteRated ★ 3.0
EliteRated ★ 3.5
iCarlyRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.5- DamoRated ★ 3.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 2.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.5