Titles you rated
- CandyRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5
MovingRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Hana and AliceRated ★ 4.0
Concerning My DaughterRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
AftersunRated ★ 5.0
Love Lies BleedingRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0