Titles you rated
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 4.0
MontageRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 4.0
The Last ExorcismRated ★ 2.0
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 2.5
MauriceRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
NoahRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.0
Project MakeoverRated ★ 1.0
The Sisterhood of the Traveling Pants 2Rated ★ 4.0