Titles you rated
- Battle of TonguesRated ★ 5.0
Mystery Music Show: King of Mask SingerRated ★ 4.5- I Am a Singer Season 3Rated ★ 4.0
Hidden Singer Season 4Rated ★ 4.0- Fighting SpiritRated ★ 5.0
- Chuseok Special I Am a SingerRated ★ 4.0
- I Am a Singer Season 2Rated ★ 4.0
Hidden Singer Season 3Rated ★ 4.5
Hidden Singer Season 2Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 5.0
A Korean OdysseyRated ★ 4.5
Hidden SingerRated ★ 5.0
Bunny DropRated ★ 4.5
The Fishermen and the CityRated ★ 4.0
LIFERated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.0