Series
Ratings
36- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.5
JinRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 4.5- True Mazinger Impact! Z ChapterRated ★ 2.5
Mazinger ZRated ★ 4.5
Fear the Walking DeadRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0- Great MazingerRated ★ 5.0
NikitaRated ★ 2.5
NikitaRated ★ 2.0
NikitaRated ★ 3.5
NikitaRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 0.5