Titles you rated
A MuseRated ★ 4.0
The CroodsRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 3.5
Born To SingRated ★ 2.5- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
Love, LiesRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.5
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 3.5
Baby and MeRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0