Series
Ratings
15
Emily in ParisRated ★ 4.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Search: WWWRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0