Movies
Ratings
71
The AttorneyRated ★ 5.0
Paris, je t'aimeRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 2.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 5.0