Titles you rated
The Danish GirlRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0