Movies
Ratings
65
The NegotiatorRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0