Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
We Are Who We AreRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Life's PunchlineRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 4.0
FleabagRated ★ 5.0
FleabagRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0