Titles you rated
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
ResurrectionRated ★ 3.5
Full House Take 2Rated ★ 2.0
Full HouseRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Operation ProposalRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 4.5- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0