Titles you rated
SpeedRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 1.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 1.0
Death Note: The Last NameRated ★ 1.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 1.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0