Titles you rated
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 5.0
No Tears for the DeadRated ★ 0.5
About TimeRated ★ 5.0
One on OneRated ★ 1.0
The OutlawsRated ★ 5.0