Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
Orange MarmaladeRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0