Titles you rated
- The UglyRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 1.5
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 3.5
DamselRated ★ 1.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Rebel RidgeRated ★ 2.5
Spy GameRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5