Titles you rated
The MatrixRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0