Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
The Third CharmRated ★ 2.0
Dear XRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- 야구여왕Rated ★ 4.5
NEW OLD BOYRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 0.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
대학전쟁Rated ★ 3.5
Produce 101 Season 2Rated ★ 4.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Produce 101Rated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 2.0