Movies
Ratings
224
ArrivalRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
TenetRated ★ 1.5
LionRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
IbizaRated ★ 1.5
Start-UpRated ★ 2.0
MoneyRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 2.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
JunoRated ★ 2.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
The TableRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
The Sense of an EndingRated ★ 3.0