Titles you rated
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Three SistersRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
6/45Rated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
BrokerRated ★ 4.5
The Change-UpRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
ExitRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0- Sunset in My HometownRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0