Movies
Ratings
209
The DUFFRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
Grown UpsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.0
RoomRated ★ 3.5
Like for LikesRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
No Strings AttachedRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5