Series
Ratings
13
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.0