Movies
Ratings
187
CluelessRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 5.0
DisturbiaRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 1.5
Nameless GangsterRated ★ 0.5
Memories of MatsukoRated ★ 0.5
I Am LegendRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Just My LuckRated ★ 3.0
Sleeping BeautyRated ★ 1.5
OnceRated ★ 1.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 2.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 2.0
Home Alone 3Rated ★ 2.5