Movies
Ratings
100
The City of ViolenceRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0