Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Dear HongrangRated ★ 3.0
Great Seoul InvasionRated ★ 4.0
God of Communication, Jinny's KitchenRated ★ 3.0- Jinny's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Divorce InsuranceRated ★ 1.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 3.5
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.5
Undercover High SchoolRated ★ 2.5
NewtopiaRated ★ 0.5
The WitchRated ★ 0.5
You Are My SpringRated ★ 2.5