Movies
Ratings
293
Lust, CautionRated ★ 4.5
A City of SadnessRated ★ 4.5
That Day, on the BeachRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
A Brighter Summer DayRated ★ 4.5
Yi YiRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Eat Drink Man WomanRated ★ 4.0
Ashes of Time ReduxRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
A Day OffRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 3.5
The EelRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.0